Mamograf Kroměříž

Radiologie Kroměříž

Radiologie Holešov

Bystřice pod Hostýnem

Ostatní služby

Rentgen a ultrazvuk Holešov

RENTGEN A ULTRAZVUK

Rentgenové vyšetření je bez objednání

Ultrazvuk telefonicky

720 273 573 ( do 14:00)

Ordinační hodiny Rentgen

Po: 7:30 – 15:00
Út: 7:30 – 14:00
St:  7:30 – 14:00
Čt:  7:30 – 14:00
Pá: 7:30 – 12:30

Ordinační hodiny Ultrazvuk

Po: pouze jednou za 14 dní na objednání – MUDr. Hošková
Út:  7:30 – 13:00  MUDr. Hošková
St:  13:00 – 15:00 MUDr. Vodák
Čt:  pouze jednou za 14 dní na objednání – MUDr. Hošková
Pá: 11:00 – 14:00 MUDr. Vodák

ordinační hodiny jsou dočasně upraveny

Pro objednání volejte do 14:00 hodin.

Sušilova 478 – poliklinika
Radiodiagnostické pracoviště se nachází na poliklinice v přízemí vlevo. Parkování na Sušilově ulici před poliklinikou a na parkovišti ve dvoře polikliniky . Bezbariérový přístup z nádvoří budovy.

Prováděná vyšetření

Rtg vyšetření

Provádíme veškerá standardní rentgenová skiagrafická vyšetření

Sono vyšetření
Provádíme vyšetření břicha a orgány dutiny břišní (játra, žlučník, slinivka, slezina, ledviny, pánev, prostata, děloha a vaječníky, břišní cévy a uzliny), malé části (štítná žláza, krk – slinné žlázy, cévy, uzliny, oko, prsa atd.), muskuloskeletální vyšetření (rameno, koleno, Achillova šlacha , výpotek v malých kloubech), cévní vyšetření (žíly a tepny horních a dolních končetin, renální tepny, extrakraniální a intrakraniální tepny).

Rentgenové vyšetření

Pro provedení rtg vyšetření je nutná žádanka potvrzená odesílajícím lékařem. Vyšetření se neobjednává, pacienti jsou vyšetřování v pořadí, ve kterém přišli do čekárny. Po vyšetření Vám můžeme na Vaši žádost vypálit rentgenové snímky. Tento úkon je zpoplatněn částkou 40,- Kč v den vyšetření, snímky vypálíme na počkání. Pokud budete požadovat vypálení snímků dodatečně, musí se vypalovat v centrálním serveru v Kroměříži, termín vypálení je do druhého dne, cena je 60,-Kč. Poslání snímků ePascem internetem na žádost pacienta je 60,-Kč.

Ultrazvukové vyšetření

Na ultrazvukové vyšetření je třeba se objednat, a to telefonicky nebo osobně. Objednací doba je obvykle jeden den až několik dní . Sestra Vám telefonicky sdělí datum a časové rozmezí, v němž Vás k vyšetření objednáme. Pro časovku si můžete přijít samozřejmě i osobně na recepci do našeho zařízení. Bez objednání Vás můžeme vyšetřit jen do naplnění denní kapacity.

Statim vyšetření 

Jedná se o vyšetření pacientů v ohrožení zdraví či života a která musí telefonicky domluvit odesílající lékař s vyšetřujícím lékařem – radiologem. U domluvených statim vyšetření mají tito pacienti přednost před ostatními a jsou vyšetřeni ihned, jak je to možné – do cca 1 hodiny.

Novinky a aktuality

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.